Forge (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (41 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: yes
ne: हो

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: Scale
ne: नाप

en: Table
ne: तालिका

en: Revision
ne: संशोधन

en: Precision
ne: सुक्ष्मता

en: Menu name
ne: मेनुको नाम

en: Locked
ne: बन्देज गरिएको

en: and
ne: र

en: Save and continue
ne: बचत गर्नुस अनि अगाडि बढ्नुस
