Forge (7.x-1.1-beta1) - en to az translation catalogue (65 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: yes
az: bəli

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: File
az: Fayl

en: File path
az: Fayl yolu

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Links
az: Linklər

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Variable
az: Dəyişən

en: Name
az: Ad

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: Path
az: Yol

en: Theme
az: Tema

en: Created
az: Yaradıldı

en: Expanded
az: Genişləndirilmiş

en: Module
az: Modul

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Log message
az: Mesaj loqu

en: File name
az: Fayl adı

en: Field name
az: Sahə adı

en: Fields
az: Sahələr

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Table
az: Cədvəl

en: Cache
az: Keş

en: Pattern
az: Nümunə

en: Revisions for %title
az: %title üçün düzəlişlər

en: Revision
az: Reviziya

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Variables
az: Dəyişənlər

en: Precision
az: Dəqiqlik

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Columns
az: Sütunlar

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Locked
az: Bağlanıb

en: Indexes
az: İndekslər

en: and
az: və

en: Save and continue
az: Yadda saxlayın və davam edin

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Unsigned
az: İmzasız

en: The human-readable name of the node type.
az: Düyün növünün insan tərəfindən oxuna bilən adı.

en: Revision log message
az: Revizyon jurnalı mesajı
