Forge (7.x-1.1-beta1) - en to gl translation catalogue (69 entries)

en: Title
gl: Título

en: Pages
gl: Páxinas

en: enabled
gl: activado

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: yes
gl: si

en: disabled
gl: desactivado

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Download
gl: Descargar

en: File
gl: Ficheiro

en: File path
gl: Ruta do ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Links
gl: Ligazóns

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Number
gl: Número

en: Weight
gl: Peso

en: Variable
gl: Variábel

en: Name
gl: Nome

en: Field
gl: Campo

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Length
gl: Lonxitude

en: Path
gl: Ruta

en: Region
gl: Área

en: Theme
gl: Tema

en: Created
gl: Creado

en: Expanded
gl: Expandida

en: Module
gl: Módulo

en: Revisions
gl: Revisión

en: Log message
gl: Mensaxe de rexistro

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Fields
gl: Campos

en: Last update
gl: Última actualización

en: Scale
gl: Escala

en: Table
gl: Táboa

en: Attributes
gl: Atributos

en: Cache
gl: Caché

en: Pattern
gl: Patrón

en: Template
gl: Modelo

en: Function
gl: Función

en: Revisions for %title
gl: Revisións para %title

en: revert
gl: volver

en: Revision
gl: Revisión

en: current revision
gl: revisión actual

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Precision
gl: Precisión

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Locked
gl: Bloqueado

en: and
gl: e

en: Save and continue
gl: Gardar e continuar

en: The human-readable name of the node type.
gl: O nome para os usuarios do tipo de nodo.

en: Revision log message
gl: Mensaxe do historial de revisións

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
gl: Proporcionar unha explicación dos cambios que está facendo. Isto vai axudar a outros autores a entender os seus motivos.

en: Default: %value
gl: Predefinido: %value
