Forge (7.x-1.1-beta1) - en to lt translation catalogue (73 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: yes
lt: taip

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: File
lt: Failas

en: File path
lt: Failo kelias

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Weight
lt: Svoris

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Field
lt: Laukelis

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: Created
lt: Sukurta

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Module
lt: Modulis

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Table
lt: Lentelė

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Cache
lt: Podėlis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Template
lt: Šablonas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Additional
lt: Papildoma informacija

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Build
lt: Kurti

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Locked
lt: Užrakinta

en: and
lt: ir

en: No projects found.
lt: Projektų nėra.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.
