Forge (7.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (49 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: yes
hy: այո

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disable
hy: Անջատել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Size
hy: Չափ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Number
hy: Թիվ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: File name
hy: Ֆայլի անունը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Cache
hy: Քեշ

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Precision
hy: Ճշգրտություն

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: Save and continue
hy: Հիշել և շարունակել

en: Revision log message
hy: Էջի փոփոխումների տեղեկամատյանի հաղորդագրությունը:
