Form Builder (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat
