Form Builder (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Attribute
sk: Atribút

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Number
sk: Číslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Required
sk: Povinné

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Display
sk: Zobraziť

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Options
sk: Nastavenia

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Rows
sk: Riadky

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Hidden
sk: Skryté

en: Select list
sk: Výberové pole

en: characters
sk: znaky

en: Standard
sk: Štandardná

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Analysis
sk: Analýzy

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Please wait...
sk: Prosím čakajte...

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Add field
sk: Pridať pole

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Grid
sk: Mriežka

en: Validation
sk: Overovanie platnosti

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Special
sk: Špeciálne
