Form Builder (7.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Weight
ur: وزن

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Configure
ur: ترتیب

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
