jQuery form styler (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Theme
az: Tema

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin
