jQuery form styler (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Disabled
he: מושבת

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: default theme
he: עיצוב ברירת המחדל
