jQuery form styler (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: عمليات

en: Disabled
ar: معطل

en: Theme
ar: حلة

en: Configure
ar: ضبط

en: default theme
ar: الحلة الافتراضية
