Form Submission Timeout (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Form ID
ar: رقم الاستمارة

en: Operation
ar: عملية

en: Show
ar: عرض
