FormAssembly (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: more
lt: daugiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Services
lt: Paslaugos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
