FormAssembly (7.x-1.3) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: more
gu: વધુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
