FormAssembly (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: more
hy: ավելի

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
