FormAssembly (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: more
nl: meer

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Replacement tokens
nl: Vervangings-tokens

en: Apply
nl: Toepassen

en: Services
nl: Diensten

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: About
nl: Over

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Asc
nl: Oplopend

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: HTML tag
nl: HTML-tag
