Form Block (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Comment form
ar: نموذج التعليق

en: Contact
ar: اتصل

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
ar: لا يمكنك إرسال أكثر من %number رسالة في الساعة. حاول لاحقا.

en: Comment
ar: التعليق

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد
