Form.IO (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: None
ar: لا شيء

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: Revert
ar: استرجع

en: Form
ar: النموذج

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Bundle
ar: الحزمة
