Form.IO (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Action
ca: Acció

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Add
ca: Afegeix

en: Form
ca: Formulari

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat
