Form.IO (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Action
de: Aktion

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Preview
de: Vorschau

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: Form
de: Formular

en: Update Preview
de: Vorschau aktualisieren

en: Preset
de: Voreinstellung

en: Machine name
de: Systemname

en: Bundle
de: Subtyp

en: Administrative title
de: Administrativer Titel

en: Entity Type
de: Entitätstyp
