Form.IO (7.x-1.0-alpha3) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Default action
it: Azione predefinita

en: Edit
it: Modifica

en: Category
it: Categoria

en: Settings
it: Impostazioni

en: Preview
it: Anteprima

en: Configure
it: Configura

en: Administrative description
it: Descrizione per l'amministratore

en: Show preview
it: Visualizza anteprima
