Form.IO (7.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Default action
ru: Действие по умолчанию

en: Edit
ru: Редактировать

en: Category
ru: Категория

en: Settings
ru: Настройки

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Configure
ru: Настроить

en: Form
ru: Форма

en: Administrative description
ru: Административное описание

en: Name is required.
ru: Имя обязательно для заполнения.

en: Project URL
ru: URL проекта
