Fortissimmo (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (23 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Picture
az: Şəkil

en: Comment
az: Şərh

en: Count
az: Say

en: Desc
az: azaldın

en: Defaults
az: Defoltlar

en: Sort by
az: Sırala

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Reference
az: Istinad

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Telephone
az: Telefon

en: and
az: və
