Fortissimmo (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Number
hy: Թիվ

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Picture
hy: նկար

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Input format
hy: Ներմուծման ֆորմատ

en: Count
hy: քանակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Condition
hy: Վիճակ
