Fortissimmo (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Submit
nl: Indienen

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Number
nl: Getal

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: Region
nl: Gebied

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Comment
nl: Reactie

en: Input format
nl: Invoerformaat

en: Count
nl: Aantal

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Reference
nl: Referentie

en: Availability
nl: Beschikbaarheid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Transaction type
nl: Transactie type

en: and
nl: en

en: Zipcode
nl: Postcode

en: %value is not a valid email address.
nl: %value is geen geldig e-mailadres.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Asc
nl: Oplopend

en: Between
nl: Tussen
