Fortissimmo (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Submit
ru: Отправить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: more
ru: ещё

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: General settings
ru: Основные настройки

en: Region
ru: Область

en: Picture
ru: Изображение

en: Comment
ru: Комментарий

en: Input format
ru: Формат ввода

en: Count
ru: Количество

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: Street
ru: Улица

en: City
ru: Город

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Condition
ru: Условие

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Not available
ru: Недоступно

en: Reference
ru: Связь

en: Availability
ru: Доступность

en: Transaction
ru: Перевод

en: Apply
ru: Применить

en: Telephone
ru: Телефон

en: Transaction type
ru: Тип транзакции

en: and
ru: и

en: Zipcode
ru: Почтовый индекс

en: %value is not a valid email address.
ru: Введён неверный адрес электроной почты '%value'.

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Asc
ru: По возрастанию
