Fortissimmo (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Language
ar: اللغة

en: more
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Number
ar: رقم

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Region
ar: المنطقة

en: Picture
ar: الصورة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Comment
ar: التعليق

en: Input format
ar: نسق إدخال

en: Count
ar: العدد

en: Address
ar: العنوان

en: Desc
ar: تنازلي

en: First name
ar: الاسم الشخصي

en: Last name
ar: الاسم العائلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Condition
ar: شرط

en: Not available
ar: غير متاح

en: Reference
ar: مرجع

en: Apply
ar: تطبيق

en: Telephone
ar: هاتف

en: and
ar: و

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: Asc
ar: تصاعدي
