Fortissimmo (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (35 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Submit
ja: 送信

en: Value
ja: 値

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: more
ja: 続き

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Reset
ja: リセット

en: Number
ja: 数値

en: General settings
ja: 全般の設定

en: Region
ja: リージョン

en: Picture
ja: 写真

en: Email
ja: メール

en: Comment
ja: コメント

en: Input format
ja: 入力書式

en: Count
ja: カウント

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Defaults
ja: デフォルト

en: Street
ja: 番地

en: City
ja: 市区町村

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Condition
ja: コンディション

en: Not available
ja: 利用不可

en: Reference
ja: 参照

en: Apply
ja: 適用

en: Telephone
ja: 電話番号

en: and
ja: かつ

en: %value is not a valid email address.
ja: %value はメールアドレスとして正しくありません。

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Asc
ja: 昇順
