Fortissimmo (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Picture
ne: तस्विर

en: Email
ne: ईमेल

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Condition
ne: अवस्था

en: and
ne: र
