Fortissimmo (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Region
ur: علاقہ

en: Email
ur: ای میل

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Condition
ur: شرط
