Fortissimmo (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Number
lt: Skaičius

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Region
lt: Sritis

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Email
lt: El. paštas

en: Comment
lt: Komentaras

en: Input format
lt: Įvesties formatas

en: Count
lt: Skaičius

en: Address
lt: Adresas

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: and
lt: ir

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Between
lt: Tarp
