FortyTwo (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Default
ar: الافتراضي

en: Core
ar: النواة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Search results
ar: نتائج البحث

en: Your search yielded no results
ar: لا نتائج لعملية البحث

en: You are here
ar: أنت هنا

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة
