Forward (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (34 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: page
fa: صفحه

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: None
fa: هیچ

en: Icon and text
fa: متن و شمایل

en: Time
fa: زمان

en: Path
fa: مسیر

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Message Subject
fa: موضوع پیغام

en: settings page
fa: صفحه تنظیمات

en: Allowed HTML tags
fa: برچسب‌های مجاز HTML

en: Your Email
fa: پست الکترونیکی شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: Send To
fa: ارسال به

en: No statistics available.
fa: هیچ آماری در دسترس نیست.

en: Your Email address is invalid.
fa: پست الکترونیکی شما معتبر نیست.

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Message Body
fa: متن پیام

en: Text only
fa: فقط متن

en: Icon only
fa: فقط شمایل

en: Send Message
fa: ارسال پیام

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: You must enter your name.
fa: شما باید نام خود را وارد نمایید.

en: Thank You Message
fa: پیام تشکر

en: You must enter a message.
fa: شما باید یک پیغام وارد نمایید.

en: Send an e-Postcard
fa: ارسال یک کارت پستال الکترونیکی

en: Forward this page to a friend
fa: ارسال به دوستان

en: (Your Name)
fa: (نام شما)

en: Your Personal Message
fa: پیغام شخصی شما

en: Recent blog posts
fa: جدیدترین محتوای وبلاگ

en: Who's new
fa: کاربران جدید
