Forward (7.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: page
he: דף

en: Content types
he: סוגי תוכן

en: None
he: ללא

en: Name
he: שם

en: Time
he: זמן

en: Path
he: מיקום

en: link
he: קישור

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: Forward
he: קדימה

en: Hostname
he: שם שרת

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: settings page
he: דף הגדרות

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: From address
he: מכתובת

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Path to custom icon
he: נתיב לסמל מותאם

en: form
he: טופס

en: Recent blog posts
he: פרסומים חדשים בבלוג

en: Who's new
he: מי חדש
