Forward (7.x-2.1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: page
lt: puslapis

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Time
lt: Laikas

en: Path
lt: Kelias

en: link
lt: nuoroda

en: User ID
lt: Nario ID

en: Node
lt: Mazgas

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: form
lt: forma

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Interface
lt: Sąsaja
