Forward (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (91 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Content
nl: Inhoud

en: page
nl: pagina

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: None
nl: Geen

en: Name
nl: Naam

en: Icon and text
nl: Icoon en tekst

en: Time
nl: Tijd

en: Path
nl: Pad

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: Personal Message
nl: Privébericht

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Message Subject
nl: Onderwerp van het bericht

en: settings page
nl: instellingenpagina

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Replacement patterns
nl: Vervangingspatronen

en: Your Email
nl: Uw e-mailadres

en: Your Name
nl: Uw naam

en: Send To
nl: Verstuur naar

en: No statistics available.
nl: Geen statistieken beschikbaar.

en: Link style
nl: Link-stijl

en: Your Email address is invalid.
nl: Uw e-mailadres is ongeldig

en: From address
nl: E-mailadres afzender

en: Personal messages
nl: Privéberichten

en: Message Body
nl: Berichttekst

en: Text only
nl: Alleen tekst

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Select the visual style of the link.
nl: Selecteer de visuele link-stijl.

en: Block type
nl: Bloktype

en: Send Message
nl: Verstuur dit bericht

en: Most Popular Content
nl: Meest populaire inhoud

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram.

en: You must enter your name.
nl: Vul uw naam in.

en: Thank You Message
nl: Dankboodschap

en: You must enter a message.
nl: Voer een bericht in.

en: form
nl: formulier

en: Configure settings for forward module.
nl: Forward-module instellen.

en: Send an e-Postcard
nl: Verzend een e-postkaart

en: Track email clickthrus
nl: Bekijk opgevolgde e-mails

en: Show Forward on teasers
nl: Toon Forward op verkorte versies

en: How many times a user can use the form in a one hour period. This will help prevent the forward module from being used for spamming.
nl: Hoeveel keer een gebruiker dit formulier kan gebruiken in een periode van één uur. Deze instelling zal helpen voorkomen dat de forward module gebruikt wordt voor het versturen van spam.

en: You can't send more than !number messages per hour. Please try again later.
nl: U kunt maximaal !number berichten per uur verzenden. Probeer het later nogmaals.

en: Forward Instructions
nl: Forward instructies

en: Header Image for Email
nl: Kop afbeelding voor de e-mail

en: Forward Page Title
nl: Forward paginatitel

en: Title to display above the Forward page form
nl: Titel boven het Forward-pagina formulier

en: Forward Message Subject
nl: Onderwerp van het Forward bericht

en: Forward Message Body
nl: Inhoud van het e-mailbericht

en: Forward e-Postcard Title
nl: E-card titel

en: e-Postcard Message Subject
nl: onderwerp van de e-postkaart

en: e-Postcard Message Body
nl: Inhoud van de e-postkaart

en: This message will be just above the footer message in the email.
nl: Deze tekst zal net voor de voettekst weergegeven worden in het e-mailbericht.

en: Footer Message
nl: Bericht onderaan

en: Latest Blog Articles
nl: Laatste blogberichten

en: Latest Users
nl: Laatste gebruikers

en: Latest Comments
nl: Laatste commentaren

en: Dynamic Block
nl: Dynamisch blok

en: e-Postcard Return URL
nl: e-Postcard return-URL

en: Forward this page to a friend
nl: Verstuur deze pagina naar een vriend(in)

en: You are going to email the following
nl: Het volgende wordt gemaild

en: Your Personal Message
nl: Uw persoonlijke boodschap

en: Header injection attempt detected.  Do not enter line feed characters into the from field!
nl: Poging tot 'header injection' gedetecteerd. Gelieve geen line feed karakters te gebruiken!

en: You did not enter any recipients.
nl: U hebt geen bestemmelingen toegevoegd.

en: One of your Recipient addresses is invalid:
nl: Een van de adressen van uw bestemmelingen is niet correct:

en: Recent blog posts
nl: Recente blogs

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Show forwarding link/form
nl: Forward-link of -formulier weergeven

en: Displays the form/link to allow visitors to forward the page to a friend. Further configuration is available on the !settings.
nl: Toont formulier of link om bezoekers een pagina naar een vriend te mailen. Meer configuratie is beschikbaar op !settings.

en: emails sent to
nl: e-mails verstuurd aan

en: recipients
nl: ontvangers

en: Forward Tracking
nl: Opvolging van de Forward-module

en: Most Emailed
nl: Meest doorgestuurd

en: Most Emailed of All Time
nl: Meest doorgestuurd

en: Most Recently Emailed
nl: Meest recent doorgestuurd

en: access forward
nl: toegang tot Forward-module

en: administer forward
nl: Forward-module beheren

en: Message from Sender
nl: Bericht van afzender

en: by %author
nl: door %author

en: Click here to read more on our site
nl: Klik hier om verder te lezen op onze website

en: Forward this page module
nl: Forward-module

en: Enter multiple addresses on separate lines or separate them with commas.
nl: Voeg meerdere adressen toe op verschillende lijnen of onderscheid ze met een komma

en: Filter format
nl: Filter formaat

en: Sender's name
nl: Naam van de afzender

en: Administer forward
nl: Doorsturen beheren

en: - None -
nl: - Geen -

en: Link text / fieldset title
nl: Linktekst / veldset-titel

en: Displays the link/form to allow visitors to forward the page to a friend. Further configuration is available on the !settings.
nl: Toont een link of formulier waarmee gebruikers een pagina naar naar een vriend kunnen doorsturen. Meer instellingen zijn beschikbaar in de !settings.

en: (Your name)
nl: (Uw naam)
