Foundation Access (7.x-5.0-alpha2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Featured
it: In evidenza

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: (active tab)
it: (scheda attiva)

en: Highlighted
it: Evidenziato
