Foundation Access (7.x-6.1) - en to sk translation catalogue (37 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Content
sk: Obsah

en: More
sk: Viac

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Go to page @number
sk: Prejsť na stranu @number

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: close
sk: zatvoriť

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana
