Foundation Access (7.x-6.1) - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Content
az: Məzmun

en: More
az: Daha çox

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Close
az: Bağlı

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Status message
az: Status mesajı
