Foundation Access (7.x-6.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: More
ne: थप

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Clear
ne: सफा

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to page @number
ne: @number पृष्ठमा जानुहोस्

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Error message
ne: त्रुटि भएको सन्देश

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड
