Foundation Access (7.x-6.1) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Content
sv: Innehåll

en: More
sv: Mer

en: Resources
sv: Resurser

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Help
sv: Hjälp

en: Add content
sv: Lägg till innehåll

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Close
sv: Stäng

en: Clear
sv: Rensa

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Go to page @number
sv: Gå till sida @number

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Error message
sv: Felmeddelande

en: Warning message
sv: Varningsmeddelande

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: close
sv: stäng

en: User menu
sv: Användarmeny

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: Save content
sv: Spara innehåll

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan
