Foundation Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: - None -
lt: - Joks -

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Class
lt: Klasė

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
