Foundation Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Original image
ar: الصورة الأصلية

en: Text field
ar: خانة نصية

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
