Foundation Formatters (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Date format
id: Format tanggal

en: Original image
id: Gambar asli

en: Class
id: Kelas

en: Text field
id: Bidang isian teks

en: Image style
id: Gaya gambar

en: Link field
id: Bidang tautan

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: Image style: @style
id: Gaya gambar: @style
