Foundation Formatters (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: format
ru: формат

en: Date format
ru: Формат даты

en: Class
ru: Класс

en: Text field
ru: Текстовое поле

en: Date field
ru: Поле даты

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Link field
ru: Поле ссылки

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Placeholder text
ru: Текст заполнителя
