Foundation Formatters (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: - None -
az: - heç nə -

en: Path
az: Yol

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Text field
az: Mətn sahəsi

en: Autoplay
az: Avtoişəsalma
