Foundation Formatters (7.x-2.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Path
uk: Шлях

en: format
uk: формат

en: Date format
uk: Формат дати

en: Class
uk: Клас

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Link field
uk: Поле посилання

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Placeholder text
uk: Текст заповнювача
