FoxyPal (7.x-2.11) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Enabled
ro: Activat

en: Quantity
ro: Cantitate

en: None
ro: Nimic

en: Settings
ro: Setări

en: Help
ro: Ajutor

en: Display
ro: Afișaj

en: Options
ro: Opţiuni

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Save settings
ro: Salvare opţiuni
