FoxyPal (7.x-2.8) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Enabled
ru: Включено

en: Quantity
ru: Количество

en: None
ru: Нет

en: Settings
ru: Настройки

en: Help
ru: Справка

en: Display
ru: Отображение

en: Options
ru: Настройки

en: Add to cart
ru: В корзину

en: Save settings
ru: Сохранить настройки

en: Conflict
ru: Конфликт

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
ru: Отображать опциональное поле количества в форме <em>Добавить в Корзину</em>.

en: The settings have been saved
ru: Настройки были сохранены
