FoxyPal (7.x-2.9) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Help
ne: सहयोग

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Save settings
ne: निर्धारणहरू बचत गर्नुस
